Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Mówi się, że Phoenix ma wcielić się w Lexa w nowym filmie o Supermania. Dla mnie to strzał w 10.
Wspaniały aktor, świetnie odegra swoją rolę.

Szejku

Mówiło się też o Cranstonie i Strongu, ale Phoenix wydaje się najciekawszym wyborem. I to mimo tego, że nie jest znany z braku włosów.

AlphabetKiller

Mówiło, ale ostatnie doniesienia wskazują już na Phoenixa, wręcz powiązują z nim przesunięcie premiery.

Szejku

Jesse Eisenberg jednak zagra Lexa, a tak liczyłam na Phoenixa u Snydera :'(

franklysaid

Ja też jestem zawiedziony. :(

Szejku

Heh, łączenie Phoenixa z filmem Snydera to niespełnione marzenia niektórych fanów.
Oczywiście JP też był moim nr.1 na Luthora (i to jeszcze przed tymi wszystkimi plotkami), ale angaż od początku był mało realny, zwłaszcza jeśli spojrzy się na jego filmografię - przede wszystkim ostatnie 10 lat, gdzie nie zagrał w żadnym, wysokobudżetowym filmie.


Jednak mogę Cię pocieszyć :P
Informacje o tym, że WB ma go na oku, nigdy nie mówiły w jaką postać miałby się wcielić. To media podłapały, że takiemu aktorowi na pewno dadzą rolę głównego czarnego charakteru, czyli Luthora. Jednak jest pewne ale: bo właściwie nigdy nie powiedziano, że akurat Lex będzie głównym przeciwnikiem Supermana. Owszem jest w filmie i zaangażowano do tej roli aktora, ale to wcale nie oznacza, że wątek Luthora będzie zajmował cały film. Także Phoenix teoretycznie nadal może być 'brany pod uwagę' do roli drugiego/trzeciego czarnego charakteru.

Jednak to tylko teoretyczne założenia, do tego bardzo mało prawdopodobne :d

zombie001

Może być np. Metallo, ale jednak dla mnie on idealnie się nadaje na Lexa i w roli Metallo czy tam kogoś innego mógłby się marnować... ja bym go widział jeszcze w roli Mr. Freeze w solowym filmie o Batku. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones