PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718}

Za wszelką cenę

To Die For
6,5 7 027
ocen
6,5 10 1 7027
6,8 5
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

czy wy tez macie taka miękką płytę, dwa razy cieńszą od normalnej i wyginającą sie we wszystkie strony??? balam sie ja wlożyc do DVD zeby sie nie rozwalila:/

aneczka_89

Ja tez kupilem, co miesiack kupuje Film i oni zawsze daja takie gumwe plytki, ale działaja i nie ma sie co bac ze sie rozleca :) sa tylko bardziej elastyczne :P

Mihtan

sprawiaja inne wrazenie;) w takim razie dzieki za odpowiedz, bede spokojniejsza;)

aneczka_89

Tak jak Michtan napisał dodatki do FILMU są zawsze na takich "cienkich" płytach... Poprostu normalna płyta jest dwuwarstwowa, a te są jedno... Kwietniowego FILMU jeszcze nie mam, ale jutro lece do kiosku. Dopiero dzisiaj się zorientowałem, że to nowy miesiąc i nowy numer :P Dzięki za przypomnienie :P

ocenił(a) film na 6
globus

Normalne plyty sa jednowarstwowe (ok 5 giga), ta tez taka jest- tyle, ze nie jest to plyta dvd tylko dvhd. Plyty dwuwarstwowe maja pojemnosc kolo 8 giga. W warstwach nie chodzi o grubosc plyty ;p

ocenił(a) film na 8
globus

Ja tez czesto kupuję film i ten akurt mam. Fajnie ze dają jakieś sensowne filmy, jakoś płytek może nie najlepza, ale w końcu to z gazety ;)

aneczka_89

podobno takie płytki co niektóre gazety wydają by się one nie łamały jako dodatki ale nie ma to żadnego wpływu na jakość obrazu czy odtwarzanie - śmigają bez przeszkód i w laptopie a więc oglądaj śmiało, pozdro

tgluxor

Niestety musialem kupic bo nie ma wyboru i nie mozna kupic wersji bez plyty^^ Mam ten film od wieków na normalnym DVD a to gowniane DVHD niszczy mi naped. Plytka jest cienka i lekka wiec moj naped w kompie slabo toleruje takie wynalazki i "nie trzyma" plyty(zazwyczaj puszcza plyte a ta obija sie w srodku i okropnie halasuje...)

Ale sam film jest znakomity. Genialna, ironiczna, czarna komedia. 9/10

5URre4l8

Jest wersja bez płyty nawet jest ich chyba wiecej niz z płytą:)

panirzezimieszkowa

chyba ostatnio więcej jest z płytką ja nie mogłam znaleźć bez przez poprzednie 2 miesiące

panirzezimieszkowa

No właśnie od kilku miesięcy nie ma wyboru- przynajmniej u mnie - miasto ponad 70tys i nigdzie nie znalazłem wersji bez płyty... Na siłę wciskają z płytą żeby mieć większy zysk:/

ocenił(a) film na 8
5URre4l8

Film mógłby dawać częściej filmy, których nie da się zdobyć z Empiku albo wypożyczalniach. Ostatnio załamałam sie kiedy dowiedziałam się, że jest tylko kilka starych filmów z MARLONEM BRANDO(!!), które można sprowadzić. Zgaduję więc, że inne film z lat 50, 60 są nie do zdobycia. I właśnie takie filmy powinny być dołączanie do filmu!

domarka

Od 26.09 wydanie specjalne Filmu "Kobiety Hollywood" :

Za wszelką cenę
http://www.filmweb.pl/f718/Za+wszelk%C4%85+cen%C4%99,1995

+

Hrabia Monte Cristo
http://www.filmweb.pl/f100280/Hrabia+Monte+Christo,1975

Mihtan

Gumowe płytki???Hmmmm to z moja chyba kurna jest coś nie tak,bo nie zgina się :(
To pewnie zajebista zabawa, zginanie płytki.

aneczka_89

a ja kupiłam kiedyś To die for oryginalny. dałam za niego 50zł. płyta jest grubsza, a film godny uwagi. nie żałuję wydatku.

ocenił(a) film na 4
aneczka_89

Ja też kupiłam z "Filmem" i mam normalną płytkę:)
Ale jestem zawiedziona, najsłabszy film Kidman. Szkoda, bo to moja ulubiona aktorka:( Naprawdę nudny, nieśmieszny, żaden w sumie nie jest, nijaki...

ocenił(a) film na 8
marsjanla

Zawsze proszę "Film" z filmem...tak mówię kiedy kupuje w kiosku. Moje wydanie filmu To die for jest wypalone na hd dvd, który przegrał z blu(e) ray.

Eric_Ponti

hej.mam pytanie po raz pierwszy usłyszałam o tym magazynie.wiecie moze czy w kazdym kiosku mozna go kupic i w jakiej jest cenie?:))

halakacz

w każdym normalnym kiosku kupisz, kolporter, relay, ruch. Cena to 6,90 a z dodatkiem (film na dvd) 9,90 :)

aneczka_89

i dobrze obraz wyglada ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones