PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003754}

Bo się boi

Beau Is Afraid
6,2 11 913
ocen
6,2 10 1 11913
5,4 43
oceny krytyków
Bo się boi
powrót do forum filmu Bo się boi

Nie jest to horror !!! ani tym bardziej komedia !!!!. Kto tak profilował ??

To dramat psychologiczny w dodatku nakręcony w dość ciężki sposób. W moim odczuciu oglądamy 3 godziny paranoi człowieka, stanów lękowych. Są tak bardzo nieprawdopodobne ze mozna sie domyśleć iż to wytwór wyobrazni.

Sam chodze na terapię i zasadniczo myślę że rozumiem o co w tym wszystkim chodziło ale zostało to przedstawione w dramatycznie cieżki sposób. Na końcu matka mówi - moja matka robiła mi to co jej matka robiła mojej matce. Ja postanowilam ze bede inna dla ciebie .... Nie była.... I ten cały chory świat jest efektem tego co Bou spotkałao w dzieciństwie. Nie wiem czy tam też nie było wątku wykorzystywania seksualnego??  To prawda ze z jednej strony człowiek jest uzależniony od matki a z drugiej ma mysli ze się uwolni kiedy ona umrze. I dopiero terapia potrafi wyprostować wszystkie te chore ścieżki. W filmie była pokazana bardzo płasko i marginalnie. Pewnie trzeba by obejrzeć jeszcze raz a nawet dwa, żeby dobrze połapać wątki ale ten film zbyt bardzo męczy. Jest zbyt paranoiczny.....


Daje jedną gwiazkdę wiecej za podjęty temat czyli 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones