Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

No własnie , i co wy na to?

Czyzby kolejny do kolekcji film kultowy?

W każdym razie teksty zarąbiste a takze dylemat i hasło przewodnie filmu: kto przeleciał kangurzycę i jest ojcem maleństwa: Puchatek , Tygrysek , Zając bo sowa przecież nie....

zaśnij na zimę jak niedzwiedzie to robią a jak się obudzisz to już film będzie dostępny, w kinach na pewno!

Gra Ripleya

użytkownik usunięty

I tutaj pytanie kiedy premiera w Polsce?? bo chyba jeszcze nie bylo... a film w europie juz dawno :(
Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

kilka miesiecy temu na kanale EuropaEuropa natknelam sie na pewien film, niestety nie widzialam go od poczatku, no a ze mnie zainteresowal chcialabym obejrzec calosc, niestety nie pamietam tytulu. i dlatego prosze o pomoc. Z tego co pamietam akcja dzieje sie we Francji, maly chlopiec ok 10-12 lat, szkolony od...

i need help...

użytkownik usunięty

w zeszlym roku w wakacje w telewizji na programie tvp2 poznym wieczorkiem widzialem film. i ni cholery nie pamietam tytulu. akcja filmu rozgrywala sie przez wiekszosc czasu w barze. z tego co pamietam jeden z pracownikow zakochal sie w corce wlasciciela. corka cierpiala na bezsennosc i po nocach czytala ksiazki (z tego...

więcej

szukam filmu... pomuzcie !!!!!!

użytkownik usunięty

szukam filmu o którym mi kumpel kiedys mówił ze widział na film web ale teraz nie pamietam co to było .Film był zblizony do "Fight Club" - Podziemny Krag tylko że był o tym że na jakieś wyspie zostaja pozuceni kolesie i tam walcza..... cos w tym stylu .Jezeli choc troche ktos sie orientuje to byłbym wdzięczny.....

Chciałem polecić film Bruce Wszechmogący ponieważ jest to doskonała komedia.Chciałem również zapytać czy oglądał ktoś Terminatora 3, bo nie wiem jaki jest??

moze ktos mi poda pare tytułow filmow, takie jak lubie, czyli cos w kosmosie (np. alien) lub ziemia po totalnym zniszczeniu (np. wysłannik przyszłości) ??

witam .jak widac w temacie poszukuje napisow do filmu black mask.jezeli ktos ma takowe to bardzo prosze o info na gg 5569333 lub na maila tomala199@interia.pl film jest na jednym cd. jest to film z jet li jak by ktos mial watpliwosci.za wszelka pomoc z gory dziekuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones